Kalendář akcí

Pravidelná skupinová cvičení: Kouč v oblasti pohybu 
19:00-20:00 – Jóga pokročilí I.

Cena za lekci 50 Kč

Kouč v oblasti pohybu – ZC – zdravotní cvičení, individuální

Cena 700 Kč/hod.

 

Co s sebou na cvičení

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, cvičíme na boso. Ručník. K občerstvení pití. Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář, nebo telefonicky.

Přednášky a kurzy:

Datum Název přednášky
6.6. – 9.6.2019 Kurz s jógou

 

Kontaktní formulář:


Odesláním formuláře souhlasím, aby provozovatel webových stránek www.ornyna.cz zpracovával mé osobní údaje (konkrétně jméno, e-mail a telefonní číslo) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů pro účely zasílání sdělení neobchodního charakteru, jako jsou PF, poděkování a jiná sdělení obdobného charakteru.

Veškeré nakládání s osobními údaji uživatelů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Uživatel svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely činnosti provozovatele těchto stránek. Získané údaje uživatelů slouží výhradě pro interní účely provozovatele těchto stránek a nejsou předávány jiným stranám a subjektům.