MASÁŽNÍ TERAPIE

Bodová myofasciální technika podle J.Bowena (BMT)
Bowenova tlaková masáž je certifikovaná technika, jediná masážní technika, která napravuje posturální systém. Spočívá v kombinaci definovaných hmatů, které provádím prostředníky nebo palci. Technika je neinvazivní, šetrná k tělu. Umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy. Tato masážní technika pomáhá organismus zpět do rovnováhy ztracené například v důsledku vadného držení těla, při nedostatku pohybu nebo po úrazu.

Ajurvédská masáž
Při této velmi oblíbené celotělové masáži se masér věnuje každé části těla tak dlouho, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle. Na tělo se nejdříve nalije zahřátý bylinný olej a ten se pak jemnějšími pohyby vmasíruje. Intuitivně přizpůsobím masáž každému klientovi dle potřeby. Ajurvédská masáž celého těla má blahodárný účinek na psychiku. Pomůže také tělu při detoxikaci a zlepší imunitní systém celého organismu.

Zábaly
Během zábalu se na celé tělo či postiženou část nanáší speciální krém, připravený přímo těsně před aplikací. Krém působí lokálně proti celulitidě, bolestem nebo problémům s pokožkou (lupénka apod.). Zábal probíhá v rámci masáže, během působení masíruji jinou část těla.

Tělový peeling
Tělové peelingy jsou ideální čistící prostředky v péči o tělo. Pokožku vyživují i chrání. Obsahují řadu rostlinných olejů, které zamezují vysoušení u podrážděné pokožky. Éterické oleje dodávají očistné proceduře výjimečný zážitek. Peeling probíhá v rámci masáže.