Masáže

Holistická aromaterapeutická masáž
Masáž je prvkem alternativní medicíny, která používá rostlinné těkavé éterické oleje a další vonné látky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Během aroma masáže se používají rostlinné certifikované oleje (slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.), do kterých se přidávají aromatické olejové esence. Oleje se míchají těsně před masáží a to podle potřeby účinku.

Ajurvédská masáž
Při této velmi oblíbené celotělové masáži se masér věnuje každé části těla tak dlouho, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle. Na tělo se nejdříve nalije zahřátý bylinný olej a ten se pak jemnějšími pohyby vmasíruje. Intuitivně přizpůsobím masáž každému klientovi dle potřeby. Ajurvédská masáž celého těla má blahodárný účinek na psychiku. Pomůže také tělu při detoxikaci a zlepší imunitní systém celého organismu.

Bodová myofasciální technika podle J.Bowena (BMT)
Bowenova tlaková masáž je certifikovaná technika, jediná masážní technika, která napravuje posturální systém. Spočívá v kombinaci definovaných hmatů, které provádím prostředníky nebo palci. Technika je neinvazivní, šetrná k tělu. Umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy. Tato masážní technika pomáhá organismus zpět do rovnováhy ztracené například v důsledku vadného držení těla, při nedostatku pohybu nebo po úrazu.