Individuální terapie

Bodová miofasciální technika podle J.Bowena (BMT)

Bowenova tlaková masáž, je originálním systémem velmi jemných, přesně definovaných pohybů přes měkkou tkáň. Jedná se o šetrnou metodu, která umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy. Tato masážní technika pomáhá navracet organismus do rovnováhy, ztracené např. v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu.

Ájurvédská masaž

Při této velmi oblíbené celotělové masáži se masér věnuje každé části těla tak dlouho, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle. Na tělo se nejdříve nalije zahřátý bylinný olej a ten se pak jemnějšími pohyby vmasíruje do nohou, zad, ramenou, rukou, krku, obličeje, a také bříška a dekoltu. Masér intuitivně přizpůsobuje masáž každému klientovi dle potřeby. Ajurvédská masáž celého těla má blahodárný účinek na Vaši psychiku, mimo to pomůže tělu při detoxikaci a zvýší imunitní systém celého organismu.

Aromaterapie

Jedná se o druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Během aroma masáže se používají rostlinné oleje (slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.), do kterých se přidávají aromatické olejové esence. Oleje se míchají těsně před masáží a to podle potřeby účinku.

Zábaly

Během zábalu se na celé tělo či postiženou část nanáší speciální krém, který se nechá působit . V nabídce najdete Termo zábal vynikající pro zahřátí organizmu a proti celulitidě a dále Terpenový bio balzám, který si oblíbíte pro jeho detoxikační účinky.

Masáž hlavy

Během této procedury se hlava začíná masírovat jemnými krouživými pohyby okolo spánků a pak se pomalými středně hlubokými pohyby v masáži postupuje směrem k vrcholku hlavy. Poté se přechází na masáž obličeje, kde největší péče je věnována čelu a oblasti třetího oka, načež se masáž zvolna přesunuje k ušním boltcům a poté i k jemné masáži krku. Tato procedura je jedna z masážních technik, která pomáhá nabudit lymfatický systém, zlepšuje oběh krve, uvolňuje stres a uvolňuje horní cesty dýchací.

Ušní svíce

Používané svíce obsahují přírodní silice, které na principu komínového efektu vytahují nepotřebné usazeniny z ucha ven. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i těle. Doporučují se při opakujících se bolestech hlavy, napětí či tlaku v hlavě, stresech, podrážděnosti, nespavosti a pro pocit příjemného uvolnění. Procedura se používá u nedoslýchavosti, rýmy, zánětů dutin, viróz, při únavě a k posílení imunity.

Tělový peeling

Tělové peelingy jsou ideální čistící prostředky v péči o tělo. Pokožku vyživují i chrání. Obsahují řadu rostlinných olejů, které zamezují vysoušení u podrážděné pokožky. Éterické oleje dodávají očistné proceduře výjimečný zážitek.

Terapie proti celulitidě

Tato procedura obsahuje masáž v kombinaci se zábalem, který pokožku zahřeje a stimuluje metabolizmus tuků. Používaný olej napomáhá odvádění tuků, usazených v kožních buňkách.

Rituál

Rituál je jedinečné ošetření, které má hlubokou uklidňující a léčivou energii. Naleznete rovnováhu mysli a duše. Uleví při duševním přetížení a neklidu. Sníží tělesné a mentální napětí. Péče je zde spojená s relaxací, příjemným naladěním, a s neopakovatelným prožitkem.

Individuální cvičení

Lze si domluvit individuální cvičení, kde podle vašich požadavků lze sestavit cvičební program.