Kosmetické ošetření

Věrka Šmídová

Tvář je vaším zrcadlem

Naleznete zde ošetření pro unavenou, aknózní, zralou, jakkoli problematickou pleť.
Na základě diagnózy pleti nabízím, kosmetické masáže, depilace, čištění pleti, bylinkové aroma zábaly a další ošetření.

Nabídka
CELKOVÉ ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ZAHRNUJE:

  • Povrchové čištění a diagnostika pleti
  • Úprava obočí
  • Změkčení pleti
  • Hloubkové čištění pleti
  • Peeling
  • Masáž obličeje, krku, a dekoltu
  • Odstranění nežádoucího ochlupení pod nosíkem
  • Aplikace masky

BIOFÁZE
Biofáze je unikátní metodou ošetření pokožky. Je založená na stimulaci enzymů, které naše tělo včetně pokožky přirozeně obsahuje. Stimulace probíhá tlakem ve směru toku lymfy spolu s nanášením séra z bylin geránie a tymiánu. Oblíbená je aplikace na obličej a ve spojení se zády. Přípravky biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky. Příznivě ovlivňují povadlou pokožku a rozpouštějí tukové cysty. S celkovou detoxikací podstatně nebo úplně vymizí defekty jako předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, akné, ekzémy, rozšířené žilky, jizvy. Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná.

BYLINKOVÉ ZÁBALY
Bylinkové zábaly rukou a nohou představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení. Bylinková lázeň také působí blahodárně na nervovou soustavu, jelikož na dlaních jsou nervová zakončení. Pravidelnými zábaly rukou a nohou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění ztuhlého zápěstí a kotníků.

DEPILACE
Depilace teplým voskem je velmi účinná metoda, jak odstranit chloupky. Depilace teplým voskem umožní zbavit se nežádoucích chloupků během krátké doby. Vše za pomoci přírodních vosků, které jsou šetrné k vaší pokožce a nedráždí ji. Hladká a hebká pokožka po této metodě depilace vydrží průměrně 3-4 týdny, vždy ale závisí na typu pokožky. Při opakované a systematické depilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje.

Ceník
Celkové základní ošetření 590,-Kč
Ošetření s Biofází 690,-Kč
Depilace nohou 150,-Kč

Provozovna:
Horní Hájek 361, Dolní Beřkovice

Kontakt:
Věrka Šmídová
IČO: 76256545
Tel.: 702 422 251
E-mail: verkakosmetika@seznam.cz