Nabídka:

Aktuální ceny za jednotlivé procedůry najdete v položce menu Ceník

Bodová miofasciální technika podle J.Bowena (BMT)
Bowenova tlaková masáž, je originálním systémem velmi jemných, přesně definovaných pohybů přes měkkou tkáň. Jedná se o šetrnou metodu, která umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy. Tato masážní technika pomáhá navracet organismus do rovnováhy, ztracené např. v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu.

Ájurvédská masáž
Při této velmi oblíbené celotělové masáži se masér věnuje každé části těla tak dlouho, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle. Na tělo se nejdříve nalije zahřátý bylinný olej a ten se pak jemnějšími pohyby vmasíruje do nohou, zad, ramenou, rukou, krku, obličeje, a také bříška a dekoltu. Masér intuitivně přizpůsobuje masáž každému klientovi dle potřeby. Ajurvédská masáž celého těla má blahodárný účinek na Vaši psychiku, mimo to pomůže tělu při detoxikaci a zvýší imunitní systém celého organismu.

Čakra basti
Harmonizuje životně důležité centrum kde se stýká 72000 kanálků. Posiluje trávící systém, vstřebávání a uvolňování hluboce usazených emocí. Působí u dráždivého tračníku, nadýmání, nechutenství, zácpě, bolestí břicha.

Kati basti
Aplikace speciálního oleje na oblast zad, které je bolestivé. Vhodné u ztuhlosti, revmatismu, spasmů, bolestí zad a v kříži.

Srdeční basti
Srdeční basti je velice zvláštní aplikace pro osoby trpící poruchami srdce, krevního oběhu, trpící depresemi a stresem. Posiluje srdce, dává mu novou sílu a energii. Toto použití podporuje a posiluje tonus srdečního svalu a věnčitých cév. Reguluje krevní tlak. Působí relaxačně a protistresově i antidepresivně.

Holistická aromaterapeutická masáž
Jedná se o druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Během aroma masáže se používají rostlinné oleje (slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.), do kterých se přidávají aromatické olejové esence. Oleje se míchají těsně před masáží a to podle potřeby účinku.

Enzymatické ošetření pleti (BIOfáze, tři kroky ke kráse)
Biofáze je unikátní metodou ošetření pokožky, založenou na stimulaci enzymů, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje. Přípravky biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky. Příznivě ovlivňují povadlou pokožku, rozpouštějí tukové cysty. S celkovou detoxikací podstatně nebo úplně vymizí defekty pokožky jako jsou například předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, akné, ekzémy, rozšířené žilky, jizvy. Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná. V oblasti zad a šíje jsou odbourávány svalové a energetické blokády.

Masáž hlavy
Během této procedury se hlava začíná masírovat jemnými krouživými pohyby okolo spánků a pak se pomalými středně hlubokými pohyby v masáži postupuje směrem k vrcholku hlavy. Poté se přechází na masáž obličeje, kde největší péče je věnována čelu a oblasti třetího oka, načež se masáž zvolna přesunuje k ušním boltcům a poté i k jemné masáži krku. Tato procedura je jedna z masážních technik, která pomáhá nabudit lymfatický systém, zlepšuje oběh krve, uvolňuje stres a uvolňuje horní cesty dýchací.

Ušní svíce
Používané svíce obsahují přírodní silice, které na principu komínového efektu vytahují nepotřebné usazeniny z ucha ven. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i těle. Doporučují se při opakujících se bolestech hlavy, napětí či tlaku v hlavě, stresech, podrážděnosti, nespavosti a pro pocit příjemného uvolnění. Procedura se používá u nedoslýchavosti, rýmy, zánětů dutin, viróz, při únavě a k posílení imunity.

Zábaly
Během zábalu se na celé tělo či postiženou část nanáší speciální krém, který se nechá působit . V nabídce najdete Termo zábal vynikající pro zahřátí organizmu a proti celulitidě a dále Terpenový bio balzám, který si oblíbíte pro jeho detoxikační účinky.
Zábal probíhá v rámci masáže.

Tělový peeling
Tělové peelingy jsou ideální čistící prostředky v péči o tělo. Pokožku vyživují i chrání. Obsahují řadu rostlinných olejů, které zamezují vysoušení u podrážděné pokožky. Éterické oleje dodávají očistné proceduře výjimečný zážitek.
Peeling probíhá v rámci masáže.

Terapie k odstranění celulitidy
Tato procedura obsahuje masáž v kombinaci se zábalem, který pokožku zahřeje a stimuluje metabolizmus tuků. Používaný olej napomáhá odvádění tuků, usazených v kožních buňkách.

Rituál
Rituál je jedinečné ošetření, které má hlubokou uklidňující a léčivou energii. Naleznete rovnováhu mysli a duše. Uleví při duševním přetížení a neklidu. Sníží tělesné a mentální napětí. Péče je zde spojená s relaxací, příjemným naladěním, a s neopakovatelným prožitkem.

Individuální cvičení
Lze si domluvit individuální cvičení, kde podle vašich požadavků lze sestavit cvičební program.

Joga
Pomocí cviků na fyzickém těle harmonizujeme tělo a své pocity. Jak je známo, emoce ovlivňují fyzické tělo. Například, pokud máte pocity strachu, můžete cítit nepříjemný pocity v břiše, nebo žaludku, někomu se svírá hrdlo. Pokud tento strach u vás přetrvává, nebo se opakuje, postupem času můžete mít fyzické potíže se zažíváním, vylučováním či potížemi v krku. Pokud posílíme danou část těla pomocí cviků, které nám dokáží „sáhnout“ do těchto pocitů a uvolnit je, dojde k jeho pochopení a posílením i k jeho odstranění a tím i k odstranění fyzických potíží.

Orientální tanec
Orientální tanec se po dlouhá staletí vyvíjel a stále vyvíjí různě v mnoha oblastech. Existuje několik aspektů, které orientální tanec od ostatních tanců odlišují. Základem takového tance jsou krouživé a chvějivé pohyb, které odpovídají přirozenosti těla. Žena tak nalézá vyjádření vlastní osobnosti a objevuje svou individualitu.

Aktuální ceny za jednotlivé procedůry najdete v položce menu Ceník